top of page

MIOT C 
M. ALBINA Gajowa Górka (FCI)  
O. CHARLIE BROWN Luxuria Black (FCI)

Wszystkie szczeniaczki znalazły nowe wspaniałe domki.

15.01.2024 przyszły na świat śliczne słodziutkie czekoladki Labrador Retriever. Moja urocza sunia urodziła 10 silnych, zdrowych czekoladowych szczeniaczków 9 piesków: Carmel ,Ceber(Rambo), Ceus( Zeus), Cezik(Cezar), Clifford, Codi, Conan, Czarli, Czester i 1 sunię Cholly(Holly). Pieski po zdrowych przebadanych rodzicach. Wspaniale odchowane,  zaszczepione , odrobaczone z czipem  po przeglądzie weterynaryjnym i hodowlanym.  Cudowne, inteligentne, mądre i zrównoważone maluszki wszystkie mają już nowe kochające rodziny. 4 szczeniaczki opuszczają nasz kraj zwiedzając świat. Nowi opiekunowie dzielą się ze mną swoją radością. Kontakt z nimi jest dla mnie bardzo cenny, cieszę się razem z nimi, dzieląc się swoim doświadczeniem służę radą pomocą i  wskazówkami. 

20240118_124626.jpg

MIOT B
M.SARA Pęgowskie Brzózki FCI 
O.LAST TANGO INGVER (LUCAS)

13.06.2023 urodziło się 5 silnych zdrowych czekoladowych Labradorów. 3 suczki : Bella(Bila), Buffy, Brenda(Coco) i 2 pieski Bares(Ares), Bary. Maluszki znalazły nowe domy. Nowi właściciele odebrali szczeniaczki po szczepieniach, odrobaczeniu i przeglądzie weterynaryjnym i  hodowlanym. Każdy piesek ma chipa oraz metrykę urodzenia do wyrobienia rodowodu w ZKwP.   Labrador cechuje się wyjątkową ciekawością i figlarnością. Świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami. Z nowymi rodzinami jestem w kontakcie służę pomocą, radą i wskazówkami w sprawach żywienia i wychowania szczeniaka.

MIOT A
M. SARA Pęgowskie Brzózki FCI
O. SALT CREEK CHANGING THE RULES

17 marca 2022r. z radością powitaliśmy 9  ślicznych, zdrowych, czekoladowych labradorów. Pierwszy Miot A. Szczeniaki mają swoje i nowe domy. Pieski: Albin(Bonus), Angel(Enter), Ares, Arras, Asis, Aslan. ​Suczki: Alla(Suzi), Ajra i Albina wyjątkowa sunia została z nami w hodowli. Wspaniałe szczeniaczki były zaszczepione , odrobaczone po przeglądzie weterynaryjnym i hodowlanym z chipem oraz metryką do wyrobienia rodowodu ZkwP.  Zapraszamy do zapoznania się z wizerunkami naszych maleństw, które znalazły nowe wspaniałe domki.

20230618_094358.jpg
image000000-1.jpg

M. SARA Pęgowskie Brzózki FCI 

&  T. CHARLIE BROWN Luxuria.Black FCI

Ciąża mnoga potwierdzona, planowane narodziny szczeniąt miotu D ok. 15-20 sierpnia 2024.
   
 

bottom of page