top of page

„Życie jest takie krótkie a nasze zwierzęta większość czasu spędzają czekają, aż wrócimy do domu” - John Grogan

20230423_112242_edited_edited.jpg

Hodowla psów z sercem. Gajowa Górka to domowa hodowla psów zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce o/ Wrocław w miejscowości Gaj Oławski w województwie dolnośląskim. 

Certyfikat przydomka hodowlanego Gajowa Górka z numerem rejestracji ZKwP 4555/G i FCI 307/2021 został potwierdzony przez Zarząd Główny Związku Kynologicznym w Polsce. Jest to jedyna organizacja w Polsce należąca do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI. Czystość rasy naszych piesków potwierdzają metryki urodzeń, a wyrobione rodowody honorowane będą na całym świecie.

Moja hodowla powstała z sercem po wielu latach bytowania, zdobywania wiedzy i doświadczenia w socjalizacji, pielęgnacji, opieki, wychowaniu i żywieniu z tak mądrymi i wiernymi labradorami. Głównym celem jest zachowanie wszystkich typowych cech i nieskazitelnego zdrowia dla tak wspaniałych Labradorów Retrieverów. Skojarzenie suki hodowlanej z psem reproduktorem wysokiej klasy bez wad genetycznych z badaniami chorób dla danej rasy jest przemyślane odpowiednio dobrane, aby urodzone maluszki były anatomiczno-genetycznie zgodnie z wzorcem rasy, miały wspaniały charakter i były zdrowe.

Najważniejsza jest dla mnie opieka i socjalizacja od pierwszych dni po urodzenia, aż do opuszczenia hodowli. Odchowany, ośmiotygodniowy szczeniak, zaszczepiony z chipem i metryką urodzenia czeka na ciepłe przyjęcie do nowej rodziny, która obdarzy go radością i miłością.

Cenne ciekawe informacje można zasięgnąć z oficjalnych stron:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Gaj Oławski 36, 55-200 Oława

+48 502923610

bottom of page