top of page
Zdjęcie WhatsApp 2024-01-02 o 18.00_edit
dianka_edited.jpg
20220626_181222(1)_edited_edited.jpg

Psy w naszym życiu

Kocham psy i wszystkie zwierzęta

Od wczesnego dzieciństwa towarzyszą mi zwierzęta od rybek, papug, kanarków i kotów po wszystkie zwierzęta gospodarskie na wsi u dziadków i psy.

Samodzielne dorosłe życie dało mi możliwość posiadania we własnym gospodarstwie w pełnej gamie różnorodnego drobiu, kotów i oczywiście posiadania od 1998 roku najmądrzejszego i najukochańszego własnego psa biszkoptowego Labradora ARESA, który zawładną naszym sercem i towarzyszył w każdym etapie życia. 

Po kilku latach kupiłam ARESKOWI "żonę" biszkoptową sunię DIANĘ, niestety życie mnie nie oszczędzało i różne sytuacje losowe nie pozwoliły mi doczekać potomstwa. Życie płata figle a czas leci pieski się postarzały i zrezygnowałam z zajęcia się hodowlą i uzyskania potomstwa po moim wyjątkowym ARESKU ani po mojej najsłodszej DIANIE.

Zaczęliśmy od nowa. Zawitała u nas piękna czekoladowa SARA, teraz musi się udać i udało się. Życie na razie się unormowało, zarejestrowałam hodowlę tych wspaniałych zwierząt. Początkowo zamierzałam mieć tylko jedną sunię hodowlaną, ale już pierwsza jej córka była wyjątkowa czekoladowa Albina i ona została w hodowli. 

Po zdobyciu wielu informacji na temat procesu hodowlanego jak i zamiłowanie i doświadczenie ugruntowało mnie w przekonaniu, że hodowla to dla mnie a posiadania zwierząt daje mi wiele miłości i ogromną radość. Nie ma nic piękniejszego jak narodziny, opieka i socjalizacja szczeniaczków. Satysfakcją za to jest wdzięczność nowych właścicieli kochających rozbrykane kochane Labradory.

Miłośnikom Labradorów i znających lub chcących poznać tę rasę piesków służę informacją, radą i pomocą. 

 

M. SARA Pęgowskie Brzózki FCI 

&  T. CHARLIE BROWN Luxuria.Black FCI

Ciąża mnoga potwierdzona, planowane narodziny szczeniąt miotu D ok. 15-20 sierpnia 2024.
   
 

bottom of page