20220104_103430_edited.jpg

HODOWLA PSÓW Z SERCEM

„Życie jest takie krótkie a nasze zwierzęta większość czasu spędzają czekają, aż wrócimy do domu” - John Grogan

Gajowa Górka to domowa hodowla psów zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce o/ Wrocław w miejscowości Gaj Oławski w województwie dolnośląskim. 

Certyfikat przydomka hodowlanego Gajowa Górka z numerem rejestracji ZKwP 4555/G i FCI 307/2021 zastał potwierdzony przez Zarząd Główny Związku Kynologicznym w Polsce. Jest to jedyna organizacja w Polsce należąca do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej FCI. Czystość rasy naszych piesków potwierdzają metryki urodzeń, a wyrobione rodowody honorowane będą na całym świecie.

Moja hodowla powstała z sercem po wielu latach bytowania, zdobywania wiedzy i doświadczenia w socjalizacji, pielęgnacji, opieki, wychowaniu i żywieniu z tak mądrymi i wiernymi labradorami. Głównym celem jest zachowanie wszystkich typowych cech i nieskazitelnego zdrowia dla tak wspaniałych Labradorów Retrieverów. Skojarzenie suki hodowlanej z psem reproduktorem wysokiej klasy bez wad genetycznych z badaniami chorób dla danej rasy jest przemyślane odpowiednio dobrane, aby urodzone maluszki były anatomiczno-genetycznie zgodnie z wzorcem rasy, miały wspaniały charakter i były zdrowe.

Najważniejsza jest dla mnie opieka i socjalizacja od pierwszych dni po urodzenia, aż do opuszczenia hodowli. Odchowany, ośmiotygodniowy szczeniak, zaszczepiony z chipem i metryką urodzenia czeka na ciepłe przyjęcie do nowej rodziny, która obdarzy go radością i miłością.

Cenne ciekawe informacje można zasięgnąć z oficjalnych stron:

 
 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dostępny ostatni 8 miesięczny piesek z miotu A.

Gaj Oławski 36, 55-200 Oława

502923610

 
IMG_20221016_095831_01.jpg

CZEKOLADOWY LABRADOR

Piesek

Słodki 8 miesięczny czekoladowy piesek to typowy przedstawiciel swojej rasy. Mądry socjalizowany w psim przedszkolu i na wystawach. Świetnie dogaduje się z dziećmi i innymi zwierzętami. Szuka tych , którzy wiedzą co chcą i jego pokochają, a on odwzajemni się bezgranicznie.

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dopisać się do listy oczekujących na kolejne mioty, skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się